Struktur Organisasi

 

Dekan Dekan
Prof. Madya Dr. Ramdzani Abdullah
ramdzani@env.upm.edu.my
(+603) 8946 6732
amakmom Timbalan Dekan
(Akademik dan Hal Ehwal Pelajar)

Prof. Madya Dr. Ahmad Makmom Hj Abdullah
amakmom@env.upm.edu.my
(+603) 8946 6759/ 6747
Timbalan Dekan (Siswazah, Penyelidikan dan Pembangunan) Timbalan Dekan
(Siswazah, Penyelidikan dan
Pembangunan )

Prof. Dr. Mohamad Pauzi Zakaria
mpauzi@env.upm.edu.my
(+603) 8946 6764

Ketua Jabatan
Sains Alam Sekitar

Dr. Puziah Abdul Latif
puziah@env.upm.edu.my
(+603) 8946 6770

Ketua Jabatan
Pengurusan Alam Sekitar

Prof. Madya Dr. Latifah Abd Manaf
latifah@env.upm.edu.my
(+603) 8946 6771
Ketua Penolong Pendaftar Ketua Penolong Pendaftar
En. Mhd Hussin Abdul Rahim
hussin@putra.upm.edu.my
(+603) 8946 6763

Pegawai Penyelidik
En. Mohd Armi Abu Samah
marmi@env.upm.edu.my
(+603) 8946 8025

(Sedang Cuti Belajar)

Penolong Pendaftar (Siswazah, Penyelidikan dan Pembangunan)

Penolong Pendaftar
(Siswazah, Penyelidikan
dan
Pembangunan )

Pn. Rina Mazni Musa
rina@env.upm.edu.my
(+603) 8946 7451

Penolong Pendaftar
(Akademik dan Hal Ehwal Pelajar)

Encik Mohd Nadzri Mohd Nor
mohdnadzri@putra.upm.edu.my
(+603) 8946 7452/7453
Pegawai Sains
Tengku Shahrul Tengku Md. Yusoff
shahrul@env.upm.edu.my
(+603) 8946 8026